Amatérsky športový klub Pezinok - Orientačné športy

Stupne víťazov 2016

16.10.2016.SRJ stredná trať.

M14        4.Filip Dubovský                            M40       4.Medard Féder str.

M16        2.Matej Cidorík                              W14      4.Zuzana Féderová 

              5.Medard Féder

M18        3.Andrej Dubovský

____________________________________________________________________

 

15.10.2016.SRJ stredná trať.

M16        2.Matej Cidorík

M40        4.Medard Féder str.

M65        1.Medard Féder st.

_____________________________________________________________________

25.9.2016.SRJ stredná trať.

M16      1.Medard Féder                                M40     3.Medard Féder

            2.Matej Cidorík                                 W18    1.Miriam Cidoríková

___________________________________________________________________ 

 

24.9.2016.MSR v OB dlhá trať.

M16       3.Medard Féder                                M40     3.Medard Féder str.

             4.Matej Cidorík                                 W18    2.Miriam Cidoríková

______________________________________________________________

11.9.2016.15 kolo stredná trať

M14      7.Filip Dubovský                     W14    3.Zuzana Féderová

M18      1.Andrej Dubovský                 W16    7.Alžbeta Dubovská

W40     4.Mária Dubovská

_________________________________________________________________

10.9.2016.14 kolo SRJ dlhá trať.

M14    4.Filip Dubovský                               W16      8.Alžbeta Dubovská

        10.Milan Demovič                               W40      5.Mária Dubovská

M18   1.Andrej Dubovský                            W14      3.Zuzana Féderová

W12   7.Anna Demovičová

_____________________________________________________________________

4.9.2016.MSR šprintové štafety

OPEN       4.Matej Cidorík-Ivan Zacharovský

        diskv.Medard Féder ml.-Medard Féder str.

_______________________________________________________________________

3.9.2016. MSR v NOB.

M16     1.Medard Féder                         OPEN    1.Medard féder str.

           7.Matej Cidorík

___________________________________________________________________

 

21.7 - 24.7.2016.GPS,Karst Cup.10.- 13.kolo SRJ

1.etapa

W14    1.Zuzana Féderová                           M14  2.Filip Dubovský

W16    4.Alžbeta Dubovská                          M16  1.Medard Féder

W18    2.Miriam Cidoríková                                  5.Matej Cidorík

W40    3.Mária Dubovská                             M18  1.Andrej Dubovský

M40    2.Medard Féder str.                           M65  2.Medard Féder st.

2.etapa

W14     3.Zuzana Féderová                           M14  2.Filip Dubovský

W16     3.Alžbeta Dubovská                          M16  1.Medard Féder 

W18     2.Miriam Cidoríková                                  2.Matej Cidorík

W40    1.Mária Dubovská                              M18  1.Andrej Dubovský

M40    4.Medard Féder str.                            M65 2.Medard Féder st.

3.etapa

W14      3.Zuzana Féderová                          M14    diskv.Filip Dubovský 

W16      3.Alžbeta Dubovská                         M16   1.Medard Féder

W18      1.Miriam Cidoríková                                   4.Matej Cidorík

W40      3.Mária Dubovská                            M18   1.Andrej Dubovský

M40   diskv.Medard Féder str.                       M65   2.Medard Féder st.

4.etapa

W14       3.Zuzana Féderová                         M14     1.Filip Dubovský

W16       4.Alžbeta Dubovská                        M16     3.Matej Cidorík

W18   diskv.Miriam Cidoríková                                 5.Medard Féder

W40      2.Mária Dubovská                           M18     1.Andrej Dubovský

M40   diskv.Medard Féder str.                       M65    2.Medard Féder st.

____________________________________________________________

  

26.6.2016.MSR štafiet Malachov BB.

M14   6.Zuzana a Filip

M18   1.Medard Féder, Andrej Dubovský,Matej Cidorík

K3   11. Medard Féder str.,Alžbeta Dubovská.

______________________________________________________________

25.6.2016.MSR stredné trate 9.kolo SRJ BB.

selektované iba SK

K3   4.Jozef Šimo ml.                                       W14   6. Zuzana Féderová

       7.Bronislava Šimová                                 W16   5.Alžbeta Dubovská

       9.Jozef Šimo st.                                        W40  6.Mária Dubovská 

M14   2.Filip Dubovský

M16   1.Medard Féder najml.

         2.Matej Cidorík

M18   3.Andrej Dubovský

M40   4.Medard Féder str.

M65   4.Medard Féder najst.

Spolu sme získali 4. medajle.

________________________________________________________________

12.6.2016.Kunerád 8.kolo SRJ.

M14     10.Filip Dubovský                                   W14     5.Zuzana Féderová

M16       1.Medard Féder najml.                          W16   10.Alžbeta Dubovská

             3.Matej Cidorík                                     W18     1.Miriam Cidoríková

M18       2.Andrej Dubovský                               W40     4.Mária Dubovská

M20    diskv.Jozef Šimo ml.                                W45     4.Bronislava Šimová

M40       3.Medard Féder str.

             6.Jozef Šimo st. 

M65      5.Medard Féder najst. 

_____________________________________________________________

11.6.2016.MSR v OB šprint 7.kolo SRJ

M14   12.Filip Dubovský                                          W14   7.Zuzana Féderová

M16    9.Medard Féder najml.                                  W16   6.Alžbeta Dubovská

          diskv. Matej Cidorík                                      W18   3.Miriam Cidoríková 

M18    3.Andrej Dubovský                                       W40   4.Mária Dubovská

M20    5.Jozef Šimo ml.                                          W45   2.Bronislava Šimová  

M40    2.Medard Féder str.

          3.Jozef Šimo st.

M65    3.Medard Féder najst. 

Spolu sme získali 6. medailí.

_____________________________________________________________

29.5.2016 Spoznaj les 9 kolo OR.

Open    4. Mária Dubovská

   M14  9. Filip Dubovský                                           W14  4. Zuzana Féderová

   M18  1.Andrej Dubovský                                        W18   2.Miriam Cidoríková

           4.Matej Cidorík                                                       3.Alžbeta Dubovská

           5.Juraj Šiandor                                              M45 11.Roman Kučera

           9.Jozef Šimo ml.                                            M55  6.Medard Féder najst.

         12.Richard Duška 

__________________________________________________________________

21.-23.5.2016. 4,5,6, Pezinok kolo SRJ.

M14  9.0.8. Filip Dubovský                               R8   19.21.17. Rebeka Demovičová

       17.12.15 Milan Demovič                           W12  0.8.0 Anna Demovičová

M16   1.1.1.Medard Féder najml.                     W14   4.4.2.Zuzana Féderová

         4.3.3. Matej Cidorík                               W16   7.8.8. Alžbeta Dubovská

M18   2.0.2. Andrej Dubovský                         W18  1.4.2. Miriam Cidoríková

         4.7.4. Juraj Šiandor                                       5.3.0.Karolína Takáčová

M20   1.1.1. Jozef Šimo ml.                             W40  8.0.8. Mária Dubovská

M40   4.4.5.Medard Féder str.                         W45   4.4.3. Bronislava Šimová

       11.9.10. Jozef Šimo st.

M65  6.5.6. Medard Féder najst. 

______________________________________________________________

   

11.5.2016.Krajské kolo Školsk.pret.

žiačky ZŠ:        9. Alžbeta Dubovská                       žiaci ZŠ:    1. Medard Féder  

                     16. Zuzana Féderová

študentky SŠ:   5. Miriam Cidoríková                 študenti SŠ:    1.Andrej Dubovský

                                                                                           2.Matej Cidorík

                                                                                           8.Juraj Šiandor

Open chlapci ZŠ: 2. Filip Dubovský

_____________________________________________________________

24.4.2016.Jarný elixír.8.kolo OR

M18  8. Jozef Šimo

Open : 11. Roman Kučera                  W45  4. Bronislava Šimová

_____________________________________________________________________

23.4.2016.Malý Vazkárik 7.kolo OR.

M14    6. Filip Dubovský                                   Open    1. Mária Dubovská

M18    1. Andrej Dubovský                                         16. Roman Kučera 

          8. Juraj Šiandor                                    W14      2. Zuzana Féderová

  ms  14. Jozef Šimo ml.                                  W18      3. Alžbeta Dubovská

M55   1. Medard Féder najst.                           W45      2. Bronislava Šimová

_____________________________________________________________________         

17.4.2016 CESOM 2.kolo SRJ dlhá trať

M14   4. Filip Dubovský                                  M16   3. Matej Cidorík

M18   2. Andrej Dubovský                              W18   2. Miriam Cidoríková

  diskv.  Juraj Šiandor 

__________________________________________________________________

16.4.2016 CESOM 1.kolo SRJ stredná trať.

M14    6. Filip Dubovský                                  W12   7. Anna Demovičová

        10. Milan Demovič                                  W14   6. Zuzana Féderová

M16    1. Medard Féder najml.                         W18   2. Miriam Cidoríková

          5. Matej Cidorík                                    W40   8. Mária Dubovská

M18    2. Andrej Dubovský                               W45  5. Bronislava Šimová

          3. Juraj Šiandor                                   

M20    3. Jozef Šimo ml.

M40    3. Medard Féder str.

          5. Jozef Šimo st.

M65    3. Medard Féder najst.

_____________________________________________________________________

 

20.3.2016.Prvý jarný kufor 6.kolo OR.

M14    5. Filip Dubovský                            Open     1. Mária Dubovská

        11. Milan Demovič                             W12     9. Anna Demovičová 

M18    1. Andrej Dubovský                         W14     4. Zuzana Féderová

          2. Matej Cidorík                               W18    2. Miriam Cidoríková

        10. Juraj Šiandor                                         4. Alžbeta Dubovská

ms    15. Šimo Jozef ml.                             W45   3. Bronislava Šimová

M19  13. Šimo Jozef st.

M55    9. Medard Féder najst.  

_____________________________________________________________________

6.3.2016.Snežienky a Machri SKS 5.kolo OR

RD      33. Rebeka Demovičová                 M14  6. Filip Dubovský

W12    10. Anna Demovičová                    M18  1. Andrej Dubovský       

W14     3. Zuzana Féderová                       ms   8.Šimo Jozef ml.

M19   12. Šimo Jozef st.                           M45  8. Kučera Roman

M55    9. Medard Féder najst.

__________________________________________________________________      

28.2.2016.Valentínske srdce SPE 4.kolo OR

RD      11. Rebeka Demovičová                Open    9.Mária Dubovská 

M14     5. Filip Dubovský                           W12   7.Anna Demovičová  

          12.Milan Demovič                           W14   4.Zuzana Féderová 

M18     1.Andrej Dubovský                        W18   4.Alžbeta Dubovská

           8.Juraj Šiandor                                       5.Karolína Takáčová

    ms.12. Jozef Šimo ml.                          W45   3.Bronislava Šimová 

M19   11.Medard Féder ml.

         18.Jozef Šimo st.

 diskv. Medard Féder str.

M55    7. Medard Féder najst.

__________________________________________________________________________

 

20.2.2016 Halové MSR v atletike star.ž

Majstrom Slovenska na 1500m sa stal Medard Féder časom 4:49,95

___________________________________________

14.2.2016 Valentínsky Sporko 3.kolo OR

M14  5. Filip Dubovský                         RD    24. Rebeka Demovičová

       10.Milan Demovič                        W12  10.Anička Demovičová 

M18   1.Matúš Šimo                            W14   2.Zuzana Féderová 

         4.Andrej Dubovský                    W18   6.Karolína Takáčová

         5.Juraj Šiandor                                   7.Alžbeta Dubovská 

        12.Jozef Šimo ml.                       W45  3.Bronislava Šimová

M19   8.Medard Féder najml.

        19.Jozaf Šimo st.

        27.Medard Féder str.

M45  12.Roman Kučera

M55  10.Medard Féder najst.           

______________________________________________

17.1.2016 Yeti zima Cup 2. kolo OR

M14   3. Filip Dubovský          W14  2. Zuzana Féderová

M18   2. Matúš Šimo              W18  2. Alžbeta Dubovská

         5. Juraj Šiandor

M19  27. Jozef Šimo st.

M45   7. Roman Kučera

OPEN  1.Jozef Šimo ml.         

___________________________

6.1.2016 Trojkráľové preteky 1. kolo OR Pezinok

 

M14   1. Filip Dubovský                       W10R     5.Rebeka Demovičová 

         2. Milan Demovič                       W12       5.Anna Demovičová

M18   1.Andrej Dubovský                    W14       1.Zuzana Féderová 

         3.Matúš Šimo                            W18      3.Karolína Takáčová

         4.Juraj Šiandor                                      4.Alžbeta Dubovská

M19  13. Medard Féder najml.             W45      4. Bronislava Šimová

        21.Jozef Šimo st.                      

        25.Medard Féder str.

M45  10.Roman Kučera

M55  11.Medard Féder najst.

Open 3. Jozef Šimo ml.

  ______________________________________________________________________________

Stupne víťazov 2015

Slovenský rebríček 2015./ranking/

 

     M14   1. Medard Féder najml. 6500 b. A      

         3. Matúš Šimo              6193 b. A

       10. Filip Dubovský          5056 b. B

       17. Milan Demovič          2564 b. C

M16   1. Medard Féder naml.  6572 b. A

         2. Andrej Dubovský      6509 b. A

         6. Matej Cidorík            5908 b. A

       13. Juraj Šiandor            3515 b. C

M40  6. Medard Féder str.      4643 b. B

M55 24. Bohuš Šimonovič        267 b. C

   M65  3. Medard Féder najst.    6203 b. A  

     W12  1. Zuzana Féderová         6300 b. A   

   W14  5. Alžbeta Dubovská        5538 b. B

   W16  4. Miriam Cidoríková        5670 b. B

    W40  9. Mária Dubovská           4296 b.  B

   W45  7. Bronislava Šimová        5957 b. A

_____________________________________________________________        

8.11.2015. OR 12.kolo Jesenná cena Rapidu.

M14   6. Matúš Šimo                              W10  3. Anna Demovičová

         7. Filip Dubovský                          W12  6. Zuzana Féderová

         8. Milan Demovič                          W14  1. Alžbeta Dubovská

M19   8. Medard Féder najml.                 W18   Karolína Takáčová diskv. 

       21. Medard Féder str.                     W45   2. Bronislava Šimová

            Jozef Šimo diskv.                       W55  6. Anna Takáčová 

M45   6. Roman Kučera                         OPEN 5. Mária Dubovská 

M55 10. Medard Féder najst.                         11. Jozef Šimo ml.

                                                                  14. Miroslav Dubovský

___________________________________________________________________

       

25.10.2015. 26.kolo SRJ. Kremnička.

W12   1. Zuzana Féderová                         M14  1.  Medard Féder najml.

W14   5. Alžbeta Dubovská                                4.  Matúš Šimo

W16   7. Miriam Cidoríková                              10.  Filip Dubovský

W40   5. Mária Dubovská                          M16   2.  Matej Cidorík

W45  6. Bronislava Šimová                                3.  Andrej Dubovský

M40  4. Medard Féder str.                         M 65  3. Medard Féder najst.

   N   1. Jozef Šimo ml.                                K3   4. Jozef Šimo st.

__________________________________________________________________

 

24.10.2015.  25.kolo SRJ - middle, Kremnica.

W12   1.  Zuzana Féderová                    M14  2. Medard Féder najml.

W14   5.  Alžbeta Dubovská                           5. Matúš Šimo

W16   3.  Miriam Cidoríková                           8. Filip Dubovský

W40   4.  Mária Dubovská                      M16  2. Andrej Dubovský

W45   8.  Bronislava Šimová                          5. Matej Cidorík

M40   5.  Medard Feder str.                      K3 1. Šimo Jozef st.

   N   2. Jozef Šimo ml.

__________________________________________________________________________

 

24.10.2015  MSR v OB - sprint Kremnica.

Tieto preteky boli hodnotené ako otvorené MSR a tituly mohli získať aj pretekári neregistrovaní v SZOŠ - čiže MSR nemusí byť najlepší Slovák. Výsledky sem píšem podľa starých pravidiel./iba v poradí členov registrovaných v SZOŠ/

 

W12  2.  Zuzana Féderová                   M14  1.  Medard Féder najml.

W14  6.  Alžbeta Dubovská                          5.  Matúš Šimo 

W16  3.  Miriam Cidoríková                         14. Filip Dubovský

W35 10. Mária Dubovská                     M16   1. Andrej Dubovský

W45 13. Bronislava Šimová                           5. Matej Cidorík

M35 17. Medard Féder str.                      K2  4. Jozef Šimo st

M65   3. Medard Féder najst.                    N  1. Jozef Šimo ml

 

 

____________________________________________

17.10.2015.Majstrovstvá západnej oblasti.

11.kolo OR Jesenná cena Sporka.

 

W12     1. Zuzana Féderová             M14 1. Matúš Šimo

W14     2. Alžbeta Dubovská                   5. Filip Dubovský

W18     3. Karolína Takáčová           M19 3. Medard Féder najml.

W45     2. Bronislava Šimová                16. Medard Féder str.

K3        4. Jozef Šimo st.                   Open  1.Jozef Šimo ml.

            6. Mária Duboská                           8.Medard Féder najst.

          13. Roman Kučera                        

__________________________________________________________________ 

 

27.9.2015 23.kolo SRJ Stredná trať Biely kríž

K3  2. Jozef Šimo st.                     WR   10. Rebeka Demovičová

      5. Roman Kučera                       N   2. Karolína Takáčová

M14  1. Medard Féder najml.                 3. Jozef Šimo ml.

        3. Matúš Šimo                      W10  2. Anna Demovičová

        8. Filip Dubovský                  W12  6. Zuzana Féderová

      11. Milan Demovič                  W14  2. Alžbeta Dubovská

M16  2. Matej Cidorík                    W16  2. Miriam Cidoríková

        5. Andrej Dubovský               W40  4. Mária Dubovská 

M40  2. Medard Féder str.              W45  1. Bronislava Šimová 

M60  8. Medard Féder najst.  

____________________________________________________________

 

26.9.2015. 22.kolo SRJ Stredná trať Borinka

 

WR    10. Rebeka Demovičová                 M14  1. Medard Féder najml.

W10    3. Anička Demovičová                          2. Matúš Šimo 

W12   5. Zuzana Federová                              9. Filip Dubovský 

W14   5. Alžbeta Dubovská                           15. Milan Demovič

W40   5. Mária Dubovská                       M16  1. Andrej Dubovský

W45   1. Bronislava Šimová                    M40  2. Medard Féder str.

 K3     3. Jozef Šimo st.                          M60  7. Medard Féder najst.  

N   1. Karolína Takáčová

     2. Roman Kučera

     3. Jezef Šimo ml.

     9. Anna Takáčová  

____________________________________________________________________

20.9.2015. 21 kolo SRJ na Strednej trati Kunerád.

M14  1. Matúš Šimo                       N   3. Jozef Šimo

        5. Filip Dubovský                W12  4. Zuzana Féderová

M16  1. Andrej Dubovský            W14  5. Alžbeta Dubovská

        3. Medard Féder najml.       W16  2. Miriam Cidoríková

M65  1. Medard Féder najst.        W40  4. Mária Dubovská

                                                 W45  4. Bronislava Šimová

____________________________________________________________________

19.9.2015. MSR na Dlhej trati Kunerád.

K3  6. Medard Féder str.              N   4. Jozef Šimo

M14 5. Matúš Šimo                   W14 5. Alžbeta Dubovská  

       8. Filip Dubovský                      7. Zuzana Féderová

M16 1. Medard Féder najml.      W16 3.Miriam Cidoríková

       2. Andrej Dubovský           W40  5. Mária Dubovská

M65 3. Medard Féder najst.       W45  8. Bronislava Šimová

_______________________________________________________________

13.9.2015. 10 kolo OR Bratislava.

 

M14  1. Matúš Šimo                                W10  3. Anička Demovičová

        3. Filip Dubovský                            W12  5. Zuzana Féderová

        9. Milan Demovič                            W18  3. Miriam Cidoríková

M18  7. Matej Cidorík                                      4. Alžbeta Dubovská

M19  3. Medard Féder najml.                           6. Karolína Takáčová

      12. Medard Féder str.                        RD  16. Rebeka Demovičová  

M55  3. Medard Féder najst.                      N    6. Anna Takáčová

Open 1. Jozef Šimo

        3. Mária Dubovská

        9. Bronislava Šimová

       11. Miroslav Dubovský

____________________________________________________________________

5.9.2015. MSR v MTBO stredná trať

M14   9. Filip Dubovský

M17   7. Andrej Dubovský

M60   6. Medard Féder najst.

Open 4. Roman Kučera

______________________________________________________________________

27.8.- 30.8.2015. Karst Cup 2015 SRJ.

                                          1.E         2.E             3.E            4.E

M14    Medard Féder najml.  2.            2.               2.              2. 

          Matúš Šimo               7.            5.              diskv.         12.

          Filip Dubovský          dikv.         7.              diskv.         14.

M16    Andrej Dubovský        12.          4.               4.              4.

M40    Medard Féder str.      diskv.       diskv.         10.           diskv.

M65    Medard Féder najst.    6.           nenast.       7.             nenast.

N        Jozef Šimo st.             2.             1.            1.                3.

W12    Zuzana Féderová        6.             14.           2.               8.

W14    Alžbeta Dubovská       11.            8.            6.               12.

_____________________________________________________________

O Labyrint - kvalifikácia

Muži   23. Medard Féder najml.        Ženy    10. Alžbeta Dubovská

          31. Filip Dubovský                            22. Zuzana Féderová

Finále  Ženy  1. Alžbeta Dubovská

_____________________________________________________________

           

 

17.7. - 19.7.2015 GPS -BBO-Cup 2015 SRJ

 

19.7.2015 3. etapa Stredná trať 15. kolo SRJ.

K3    12. Jozef Šimo                                 W10  5. Anička Demovičová

M14   4. Matúš Šimo                               W10R  6. Rebeka Demovičová

         6. Milan Demovič                             W12  1. Zuzana Féderová

       13. Filip Dubovský                             W14  4. Alžbeta Dubovská 

M16   1. Medard Féder najml.                    W16  2. Miriam Cidoríková

         2. Andrej Dubovský                         W40  5. Mária Dubovská

         3. Matej Cidorík                               W45  4. Bronislava Šímová

         7. Juraj Šiandor

M40   4. Medard Féder str.

M65   2. Medard Féder najst.

________________________________________________________________

 

18.7.2015 2. etapa Dlhá trať 14.kolo SRJ

K3       8. Jozef Šimo                                   W10  2. Anna Demovičová

M14     4. Filip Dubovský                            W10R  6. Rebeka Demovičová

         10. Matúš Šimo                                  W12  2. Zuzana Féderová

         14. Milan Demovič                              W14  6. Alžbeta Dubovská

M16    1. Andrej Dubovský                           W16  3. Miriam Cidoríková

          2. Medard Féder najml.                      W40  6. Mária Dubovská

          4. Matej Cidorík                                 W45  7. Bronislava Šímová

          5. Juraj Šiandor

M40       Medard Féder str.  disk.

M65    2. Medard Féder najst. 

____________________________________________________________________

 

17.7.2015 Verejné preteky šprintových štafiet

MIX    Bronislava Šímová - Jozef Šimo  disk

Muži   3. Andrej Dubovský - Matej Cidorík

        11. Filip Dubovský - Milan Demovič

             Matúš Šimo - Juraj Šiandor   disk

             Medard Féder najml. - Medard Féder str.  disk

Ženy   2. Miriam Cidoríková - Alžbeta Dubovská

____________________________________________________________________ 

 

17.7.2015. 1 etapa šprint 13 kolo SRJ

K3     6. Jozef Šimo                                W10   4. Anička Demovičová

M14  11. Filip Dubovský                        W10R   4. Rebeka Demovičová 

        12. Milan Demovič                          W12   1. Zuzana Féderová

              Matúš Šimo disk                       W14   8. Alžbeta Dubovská

M16    1. Medard Féder najml.                 W16   2. Miriam Cidoríková

          2. Andrej Dubovský                       W40  6. Mária Dubovská

          8. Juraj Šiandor                             W45  4. Bronislava Šímová 

              Matej Cidorík  disk

M40    8. Medard Féder str.

M65    2. Medard Féder najst.  

___________________________________________________________________

Majstrovstvá Európy dorastu v OB /Rumunsko/

 

26.6.2015. Dlhá trať

W16  83. Miriam Cidoríková

M16  35. Medard Féder najml.

        55. Andrej Dubovský

              Matej Cidorík disk

________________________________

27.6.2015. štafety

M16  21. Jakub Dekrét, Medard Féder, Andrej Dubovský.

_____________________________________________

28.6.2015. šprint.

M16  51. Medard féder najml.

        64. Andrej Dubovský

        74. Matej Cidorík

W16 92. Miriam Cidoríková

_____________________________________________________________________

 

14.6.2015. dlhá trať 12 kolo SRJ

K3      5. Jozef Šimo                               W12  1.Zuzana Féderová

M14   8. Matúš Šimo                              W14  6. Alžbeta Dubovská

       10. Filip Dubovský                          W16  4. Miriam Cidoríková

M16   2. Medard Féder najml.                 W40  3. Mária Dubovská

         3. Matej Cidorík                            W45  2. Bronislava Šímová 

         4.Andrej Dubovský

M40   4. Medard Féder str.

M65   1. Medard Féder najst. 

____________________________________________________________________

13.6.2015. MSR šprintové štafety.

MW14      Zuzana Féderová - Medard Féder najml. - disk

MW18    4. Alžbeta Dubovská - Andrej Dubovský

MW35  10. Bronislava Šímova - Medard Féder str.

Open    9. Filip Dubovský - Matúš Šimo

_____________________________________________________________________

12.6.2015 MSR v nočnom OB.

K3     1. Medard Féder str.

M16   3. Medard Féder najml.

____________________________________________________________________

3.6.2015. školské MSR

žiaci ZŠ                                         žiačky ZŠ

2. Medard Féder najml.                     12. Alžbeta Dubovská

3. Matúš Šimo                                  17. Zuzana Féderová

16. Matej Cidorík                            žiačky SŠ

19. Andrej Dubovský                          3. Miriam Cidoríková

___________________________________________________________________

29.5.2015 9 kolo OR Bratislava.

M14    2. Filip Dubovský                    W10  2. Anička Demovičová

          4. Matúš Šimo                        W12  3. Zuzana Féderová

              Milan Demovič  mp             W18  4. Alžbeta Dubovská

M18    2. Andrej Dubovský                W19  8. Mária Dubovská

M19    12. Medard Féder str.             W45  3. Bronislava Šímová

M55    1. Medard Féder najst.

Open  12. Jozef Šimo         

_______________________________________________________________________

 

17.5.2015. MSR štafety.

M14    4. Matúš Šimo - Filip Dubovský

W14   1. Alžbeta Dubovská - Zuzana Féderová

M18    2. Andrej Dubovský - Matej Cidorík - Medard Féder najml.

OPEN  3. Miriam Cidoríková - Medard Féder str. - Bronislava Šímová

___________________________________________________________________

16.5.2015. MSR na krátkej trati 11 kolo SRJ.

K3    4. Bronislava Šimová       

M14  4. Matúš Šimo                          W14   2. Alžbeta Dubovská

        6. Filip Dubovský                               4. Zuzana Féderová 

M16  2. Medard Féder najml.             W16  3. Miriam Cidoríková  

        3. Andrej Dubovský                   W35  5. Mária Dubovská

        4. Matej Cidorík

M35 15. Medard Féder str.

M65  3. Medard Féder najst. 

_____________________________________________

13.5.2015. Školské majstrovstvá BSK

z AŠK nastúpili za svoje školy

žiaci ZŠ                            žiačky ZŠ                     žiačky SŠ

1. Matej Cidorík                 4. Alžbeta Dubovská      3. Miriam Cidoríková

2. Andrej Dubovský           7. Zuzana Féderová

4. Medard Féder

5. Matúš Šimo

20. Filip Dubovský

Postup na školské MSR si vybojovali takmer všetci.

______________________________________________________________________

Pohár oslobodenia Pezinka SRJ.

 

10.5.2015. dlhá trať 10. kolo SRJ.

M14  4. Matúš Šimo                         R8   10. Rebeka Demovičová

            Milan Demovič disq             W10  2. Anička Demovičová 

M16  1. Medard Féder najml.           W12  1. Zuzana Féderová

        3. Matej Cidorík                      W14  4. Elena Dušková

        7. Juraj Šiandor                      W16  3. Miriam Cidoríková 

M40  2. Medard Féder str.

           Jozef Šimo disq,

M50 10.Roman Kučera

M65  3. Medard Féder najs.

________________________________________________________________

 

9.5.2015. stredná trať 9.kolo SRJ.

M14  9. Matúš Šimo                             R8  14. Rebeka Demovičová

      12. Milan Demovič                       W10  1. Anička Demovičová

      14. Filip Dubovský                       W12  2. Zuzana Féderová

M16   1. Medard Féder najml.             W14  3. Alžbeta Dubovská

         2. Andrej Dubovský                          7. Elena Dušková

         3. Matej Cidorík                        W40  6. Mária Dubovská       

M40   2. Medard Féder str.

             Jozef Šimo disq.

M55   7. Bohuš Šimonovič

M65   3. Medard Féder najst.

_____________________________________________________________________

TIPO CUP Maďarsko SPJ.

3.5.2015. dlhá trať 8.kolo SRJ.

M14  Filip Dubovský disq                 W12  1. Zuzana Féderová

M16  1. Matej Cidorík                      W14  4. Alžbeta Dubovská

        2. Medard Féder najml.           W16  3. Miriam Cidoríková

        3. Andrej Dubovský                W40  6. Mária Dubovská

M40  2. Medard Féder str.

M65  2.Medard Féder najst.

_______________________________________________________________

 

2.5.2015 stredná trať 7. kolo SRJ.

M14  Filip Dubovský diskq                    W12  1. Zuzana Féderová

M16  1. Medard Féder najml.                W14  3. Alžbeta Dubovská

        2. Andrej Dubovský                     W16  3. Miriam Cidoríková

        3. Matej Cidorík                           W40  7. Mária Dubovská

M40  2. Medard Féder str.

M65  2.Medard féder najst.

____________________________________________________________________________

 

1.5.2015 dlhá trať 6. kolo SRJ.

M14   Filip Dubovský  disq.                     W12  1. Zuzana Féderová

M16   1. Medard Féder najml.                 W14  3. Alžbeta Dubovská

         2. Andrej Dubovský                      W16  4. Miriam Cidoríková 

         4. Matej Cidorík                            W40  6. Mária Dubovská

M40   2. Medard Féder str.

M65   2. Medard Féder najst.

________________________________________________________________________

 

26.4.2015. OR 8 kolo Bratislava.

M14  3. Milan Demovič                     Open  1. Jozef Šimo

        4. Filip Dubovský                     W10  3. Anička Demovičová

        5. Matúš Šimo                         W12  1. Zuzana Féderová 

M18  1. Matej Cidorík                       W14  2. Elena Dušková

        2. Andrej Dubovský                 W18  2. Miriam Cidoríková

M19  10. Medard Féder najml.                  3. Alžbeta Dubovská

        14. Medard Féder st.                W19 12. Mária Dubovská 

M55   5. Medard Féder najst.

_______________________________________________________________________

Medzinárodné školské majstrovstvá sveta 2015 v OB.

 

20.4.2015 Dlhá trať.

školské družstvá chlapci 2000-2001  5. Medard Féder najml. Matúš Šimo disk.

                        dievčatá 97 - 99  34. Miriam Cidoríková

národné družstvá chlapci 97 - 99  49. Andrej Dubovský

22.4.2015 stredná trať.

školské družstvá  chlapci 2000 - 2001 11. Medard Féder najml. 54. Matúš Šimo

                           dievčatá 97 - 99   49. Miriam Cidoríková

národné družstvá  chlapci 97 - 99  53. Andrej Dubovský

V kategórii školských družstiev.

12. chlapci ZŠ Kupeckého Pezinok /Féder,Pätoprstý,Skovajsa,Šimo/

14. dievčatá Gymnázium Sv. Uršule /Matejíčková,Cidoríková,Kaššáková,Krajčírová/

V kategórii národných družstiev.

5. chlapci /Sláma,Dekrét,Franko,Dubovský,Chupek,/

______________________________________________________________

LOW. Podsuchá SRJ.

19.4.2015 stredná trať. 5 kolo SRJ

M14  6. Filip Dubovský                W12  2. Zuzana Féderová

M16  5. Matej Cidorík                  W14  3. Alžbeta Dubovská 

        6. Juraj Šiandor                  W40  5. Mária Dubovská

M65  1. Medard Féder 

___________________________________________________________________

 

18.4.2015  stredná trať. 4.kolo SRJ

 

M14  6. Filip Dubovský                W12 1. Zuzana Féderová

M16  1. Matej Cidorík                  W14 3.Alžbeta Dubovská

        4. Juraj Šiandor                  W40 5. Mária Dubovská

M65  1. Medard Féder

______________________________________________________________

 

CESOM 2015 Slovenský rebríček Borský Mikuláš.

29.3.2015 - dlhá trať 3. kolo SRJ

M14  6. Matúš Šimo                          W10  6. Anna Demovičová

      10. Filip Dubovský                      W12  1. Zuzana Féderová

      11. Milan Demovič                      W14  3.Alžbeta Dubovská

M16  1. Medard Féder najml.             W16  3. Miriam Cidoríková

        2. Andrej Dubovský                  W40  7. Mária Dubovská 

        3. Matej Cidorík

        8. Juraj Šiandor

M40  9. Medard Féder str.

M65  2. Medard Féder najst. 

_________________________________________________________________ 

 

28.3.2015 - šprint 2. kolo SRJ

M14 3. Matúš Šimo                    W10 2. Anna Demovičová

       7. Milan Demovič                W12 1. Zuzana Féderová 

     14. Filip Dubovský                W14 2. Alžbeta Dubovská

M16 1. Medard Féder najml.       W16 4. Miriam Cidoríková 

       2. Andrej Dubovský            W40 7. Mária Dubovská

       4. Matej Cidorík

       9. Juraj Šiandor

M40 7. Medard Féder str.

M65 2. Medard Féder najst.

__________________________________________________________________

28.3.2015 - stredná trať 1. kolo SRJ

M14 3. Filip Dubovský                      W10 4. Anna Demovičová

       9. Matúš Šimo                          W12 1. Zuzana Féderová

     14. Milan Demovič                      W14 4. Alžbeta Dubovská

M16 2. Medard Féder najml.             W16 4. Miriam Cidoríková

       4. Andrej Dubovský                  W40 9. Mária Dubovská

       5. Matej Cidorík

          Juraj Šiandor diskv.

M40  7. Medard Féder str.

M65  2. Medard Féder najst.  

_______________________________________________________________

15.3.2015.OR 7.kolo Bratislava.

M14 1. Matúš Šimo                W10 3. Anna Demovičová

M18 1. Andrej Dubovský        W12 1. Zuzana Féderová

       2. Matej Cidorík              W18 1. Miriam Cidoríková

                                                   2. Alžbeta Dubovská

_____________________________________________________________________ 

28.2.2015 OR 6.kolo Modra

M14 1. Matúš Šimo                          W10 2.Anna Féderová

M18 1.Juraj Šiandor                         W12 1.Zuzana Féderová 

       2.Andrej Dubovský                    W18 3.Alžbeta Dubovská

_____________________________________________________________________+

22.2.2015.OR 5 kolo Bratislava.

M14 1.Matúš Šimo                      W12 1.Zuzana Féderová 

M18 1.Andrej Dubovský              W18 2.Alžbeta Dubovská

       2.Juraj Šiandor

       3.Matej Cidorík

_________________________________________________________________

21.2.2015. OR 4.kolo Šenkvice.

M14 1. Matúš Šimo                            M18 1.Matej Cidorík

W10 2.Anna Demovičová                          2.Andrej Dubovský

W12 1.Zuzana Féderová                    W14 2.Elena Dušková

W18 1.Alžbeta Dubovská

______________________________________________________________________                

22.2.2015. MSR v LOB BABA Pezinok.

Stredná trať

M16 1.Andrej Dubovský /Majster Slovenska/

       4.Filip Dubovský

_______________________________________________________________

21.2.2015. MSR v LOB BABA Pezinok.

Šprint 

M16 2. Andrej Dubovský /strieborná medaila/

 

 ___________________________________________________________________

15.2.2015.OR 3.kolo Bratislava.

M18  1. Andrej Dubovský             W10  3.Anna Demovičová

W18  2. Miriam Cidoríková

_____________________________________________________________

18.1.2015.OR 2.kolo Bratislava

M14 1. Matúš Šimo                W12 1. Zuzana Féderová

M18 1. Matej Cidorík              W14 3.Elena Dušková

       2. Richard Duška

       3.Juraj Šiandor 

________________________________________________________________

6.1.2015. OR 1.kolo Pezinok

M18   1. Andrej Dubovský           W14  1. Alžbeta Dubovská   

         2. Matej Cidorík                 W18 3. Miriam Cidoríková

W12  1. Zuzana Féderová            RD.    2.Rebeka Demovíčová

____________________________________________________________________ 

Výsledky našich pretekárov v roku 2014

______________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________

Ranking 2014

Ranking je poradie pretekárov podľa počtu získaných bodov na pretekoch Slovenského pohára celkove bolo 19 kôl do súčtu sa počíta 7 najlepších výsledkov

M12    8. Filip Dubovský          W12  2. Zuzana Féderová     M40 4. Medard Féder     

         14.Milan Demovič

M14    1. Medard Féder naj.     W14 2. Alžbeta Dubovská     W40 6. Mária Dubovská

          4. Matej Cidorík

M16    6. Andrej Dubovský       W16 7. Miriam Cidoríková    M60 10. Medard Féder

          9. Andrej Heriban

        14. Juraj Šiandor            W45 12. Bronislava Šímová

______________________________________________________________________

 

 

 

11.5.2014.MSR štafety Košice

M14 2. Medard Féder najml. Matej Cidorík AŠK Pezinok

W14 1.Zuzana Féderová, Alžbeta Dubovská AŠK Pezinok

_________________________________________________________________

10.5.2014.MSR na stredné trate.Košice

M14 1. Medard Féder najml.                        W14 1.Alžbeta Dubovská

       2. Matej Cidorík

W12 1.Zuzana Féderová

__________________________________________________________________

10.5.2014 MSR v šprinte.Košice

W14 3. Alžbeta Dubovská

_______________________________________________________________

 

4.5.2014.11.kolo OR Červený kameň.

M12 2.Filip Dubovský                              Open  1. Mária Dubovská

M14 1.Medard Féder najml.                      W12  2. Zuzana Féderová

       3.Matej Cidorík                                 W14  1.Alžbeta Dubovská

M18 2.Andrej Dubovský

_________________________________________________________________

12.4.2014.2.kolo SRJ Luhačovice

W14 2.Alžbeta Dubovská                   M14 1.Medard Féder najml.

W40 2.Mária Dubovská                     M16 3.Andrej Dubovský

W12 3.Zuzana Féderová                   M12 3. Filip Dubovský

_______________________________________________________________ 

 

11.4.2014.Školské MO Pezinok.

žiaci 1.Medard Féder najml.             žiačky 1. Alžbeta Dubovská

       2.Andrej Dubovský

Postup na Krajské kolo.

Družstvo žiaci 1. Medard Féder,Andrej Dubovský,Andrej Heriban,Matúš Šimo.

           žiačky 1. Alžbeta Dubovská,Alexandra Jančovičová,Zuzana Féderová,Karolína 

                        Toporová.

_____________________________________________________________________

5.- 6.4.2014 1.kolo SRJ CESOM

 3.etapy

M14 1. 2.1.2.Medard Féder najml.          W12 2. 2.1.2.Zuzana Féderová

M40 3. 5.8.4.Medard Féder str.              W14 3. 5.3.3.Alžbeta Dubovská

_________________________________________________________________

30.3.2014.JCR.10.kolo OR

M14 1.Medard Féder najml.                 Open  3.Mária Dubovská

       3.Matej Cidorík                              W12 1.Zuzana Féderová

M18 1.Andrej Dubovský                        W14 1.Alžbeta Dubovská

       2.Juraj Šiandor

       3.Andrej Heriban

_______________________________________________

29.3.2014.PJK 9.kolo OR

M12 2.Filip Dubovský                                OPEN 3.Mária Dubovská

M14 1.Medard Féder najml.                         W12 1.Zuzana Féderová

       2.Matej Cidorík                                    W14 1.Alžbeta Dubovská

M18 1.Andrej Dubovský                             

       2.Juraj Šiandor

M45 2.Roman Kučera

______________________________________________________________

 

15.3.2014.Jozefovský motýlik 8.kolo OR.

M14 1.Medard Féder najml.              W12 1.Zuzana Féderová

M18 1.Andrej Dubovský                   W14 1.Alžbeta Dubovská 

       2.Juraj Šiandor                         W18 2.Miriam Cidoríková

___________________________________________

8.3.2014.Snežienky a Machri 7.kolo OR

M14 1.Medard Féder najml.         W12 1. Zuzana Féderová

M18 1. Andrej Dubovský             W14 1. Alžbeta Dubovská

       3. Andrej Heriban

__________________________________________________________________________

 

2.3.2014 Štúrov bajúz 6.kolo OR

M12  3.Filip Dubovský                                             RD  1.Anna Demovičová

        7.Milan Demovič                                                   3.Rebeka Demovičová

M14  1.Medard Féder najml.                                    W12  1.Zuzana Féderová

        7.Matej Cídorík                                               W14  2.Alžbeta Dubovská    

M18  3.Juraj Šiandor

        disk Andrej Dubovský

M19  14.Medard Féder str.

 

 


 

16. 2. 2014. Zimný Sporko 5.OR

 

 

 

 

 

 

 


 

8.2.2014.Valentínske srdce 4.OR

M12  6.Milan Demovič                                           RD  8.Rebeka Demovičová

M14  1.Medard Féder najml.                                  W10  5.Anna Demovičová

M18  3.Andrej Dubovský                                       W12  1.Zuzana Féderová

        4. Juraj Šiandor                                            W14  2. Alžbeta Dubovská

M19  31.Medard Féder str.

 


 

25.1.2014.Zimný elixír 3.OR

M12  2.Filip Dubovský                                         W12  1.Zuzana Féderová

M14  4.Medard Féder                                          W14  1.Alžbeta Dubovská

        5.Matej Cidorík                                          

M18  1.Andrej Dubovský                                      M45  7.Roman Kučera

        4.Andrej Heriban

        5.Juraj Šiandor

_____________________________________________________________________    

19.1.2014.YETI ZIMA CUP 2.OR

 

M12  3.Filip Dubovský                                          W12  2.Zuzana Féderová

M14  1.Medard Féder                                           W14  2.Alžbeta Dubovská

        9.Matej Cidorík                                            M19  18.Medard Féder str.

M18  1.Andrej Dubovský                                       M45  11.Roman Kučera

        3.Juraj Šiandor                                            M55  9.Medard Féder najst.

        4.Andrej Heriban

____________________________________________________________________

6.1.2014.Trolkrálové preteky 1.OR.

M10  2.Michal Cidorík                                         W10  5.Anička Demovičová

                                                                                7.Veronika Trubačová

M12  11.Filip Dubovský                                      W12  1.Zuzka Féderová

        12.Milan Demovič            

        13.Jakub Cidorík

M14  1.Medard Féder                                         W14  1.Alžbeta Dubovská

        9.Matej Cidorík

M18  2.Andrej Dubovský                                    W18  4.Miriam Cidoríková

        3.Andrej Heriban

        4.Juraj Šiandor

M19  34.Medard Féder str.                                 W19  7.Bronislava Šímová

M45  15.Roman Kučera                                       RD  10.Rebeka Demovičová

Open 5.Matúš Šimo                                                   12.Natália Trubačová

_______________________________________________________________________   

Výsledky našich pretekárov v r 2013

_____________________________________________

7.12.2013.Mikulášske preteky OR.

M10  3.Michal Cidorík                                    W14  2.Alžbeta Dubovská

        disk Jakub Cidorík                                 W18  3.Miriam Cidoríková

M14  2.Medard Féder                                     W19  13.Mária Dubovská

        5.Filip Dubovský                                    M19  12.Medard Féder str.

        6.Milan Demovič                                    M45  12.Roman Kučera

        8.Matej Cidorík

M18  3.Andrej Dubovský

        6.Juraj Šiandor

        7.Andrej Heriban 

_________________________________________________________________

26.10.2013.Makado 2013 OC preteky dvojíc.

Open  4.Roman Kučera, Rasťo Trubač

          5.Andrej Dubovský, Miroslav Dubovský

________________________________________________________________

20.10.2013. SRJ.

K3  4.Mária Dubovská                                W10  7.Zuzana Féderová

M12  3.Filip Dubovský                                W14  4.Alžbeta Dubovská

M14  2.Andrej Dubovský                             M40  3.Medard Féder str.

        7.Medard Féder

_________________________________________________________________       

19.10.2013.Jelení a Kravskí paroh SRJ.

K3  1.Mária Dubovská                                 W10  2.Zuzana Féderová

M12  1.Medard Féder                                  W14  1.Alžbeta Dubovská

        3.Filip Dubovský                                 M14  3.Andrej Dubovský

M40  2.Medard Féder str.

___________________________________________________________________

7.10.2013.MMSR v štafetách.

M14  1.Andrej Dubovský, Medard Féder

       14.Filip Dubovský, Milan Demovič

W14  Zuzana Féderová, Alžbeta Dubovská disk

__________________________________________________________________ 

6.10.2013 MMSR na DT.

M14  2.Medard Féder                           W14  4.Alžbeta Dubovská

        7.Andrej Dubovský                       M40  6.Medard Féder str.

M55  8.Bohuš Šimonovič                       M60  2.Medard Féder najst.

R8  2.Veronika Trubačová                     W10  1.Zuzana Féderová

      4.Rebeka Demovičová                        K   1.Mária Dubovská

      5.Anička Demovičová

      6.Natália Trubačová

__________________________________________________________________

29.9.2013.VVKS v OC SPJ.

M14  1.Medard Féder                              K  1.Robert Juhás

        2.Andrej Dubovský                             3.Rasťo Trubač

M40  12.Miroslav Dubovský

        13.Roman Kučera

        14.Medard Féder str.     

_____________________________________________

28.9.2013. MMSR v OC v šprinte.

M14  1.Andrej Dubovský                           RD  3.Veronika Trubačová

        3.Medard Féder

M40  10.Miroslav Dubovský                       M50  9.Medard Féder najst.

        11.Medard Féder str.

        12.Roman Kučera 

_____________________________________________

15.9.2013.Dlhá trať SRJ.

M12  1.Medard Féder                                 W12  1.Alžbeta Dubovská

M14  3.Andrej Dubovský                             M40  5.Medard Féder str.

____________________________________________________________________

14.9.2013.MMSR v šprinte SRJ.

M14  1.Medard Féder                                   W14  2.Alžbeta Dubovská

        5.Andrej Dubovský

M35  14.Medard Féder                                  M55  11.Medard Féder

______________________________________________________________________

11.7.-14.7.2013.GPS Slovakia Mošovce.

                                              1E       2E       3E        4E    celkové 

W10R Rebeka Demovičová       7.        7.        7.         8.       6.

          Anička Demovičová        5.        4.         4.        6.      4.

W10    Zuzana Féderová           2.        2.         2.        2.      2.

W12   Alžbeta Dubovská           7.        7.         7.       10.     7.

M12   Medard Féder najml.       1.        1.         1.        1.      1.

         Filip Dubovský                7.        8.         7.        7.      7.

         Milan Demovič               disk      3.         6.        8.     11.

M14   Andrej Dubovský            1.        4.         4.        3.      3.

W35   Mária Dubovská             2.        1.         3.        3.      2.

M35   Medard Féder str.           2.        8.         1.         5.     3.

M60   Medard Féder najst.       6.        6.         9.      nenast.  6. 

___________________________________________________________________________       

  

 

23.6.2013 Malý Vazkárik OR Bratislava.

W10  1.Zuzana Féderová                     W12  2.Alžbeta Dubovská

M12  3.Filip Dubovský                         M14  1.Medard Féder najlm.

        5.Milan Demovič                                 2.Andrej Dubovský

K3    1.Mária Dubovská                       M19  9.Medard Féder str.

_______________________________________________________________           

9.6.2013.SRJ Hrčava str.trať.

W12  2.Alžbeta Dubovská                          K3  1.Mária Dubovská

M12  5.Filip Dubovský                              M14 2.Medard Féder najml.

M40  4.Medard Féder str.                                 3.Andrej Dubovský

_________________________________________________________________  

8.6.2013.SRJ Hrčava dlhá trať.

W12  5.Alžbeta Dubovská                            K3  4.Mária Dubovská

M12  1.Medard Féder najml.                       M14  5.Andrej Dubovský   

        7.Filip Dubovský                                M40 4.Medard Féder str.

______________________________________________________________

5.6.2013. MSR školské Budmerice

MSR  -    žiačky    9.Alžbeta Dubovská                 žiaci    7.Medard Féder najml.

školská liga  -  žiaci    1.Andrej Dubovský

                                6.Filip Dubovský

MSR štafety   1.Alžbeta Dubovská              2.Medard Féder najml.+Andrej Heriban

školská liga    5.Andrej Dubovský +Filip Dubovský

___________________________________________________________________ 

2.6.2013.SRJ str.trate.BB

M12   Disq Filip Dubovský                              W10  1.Zuzana Féderová

M14    2.Medard Féder najml.                         W12  3.Alžbeta Dubovská

          5.Andrej Dubovský                                K3   2.Mária Dubovská

M40    7.Medard Féder str.

______________________________________________________________________  

1.6.2013.Otvorené preteky v šprinte BB.

M12  4.Filip Dubovský                                W10  1.Zuzana Féderová

M14  2.Andrej Dubovský                            W12  5.Alžbeta Dubovská

M16  5.Medard Féder najml.                         K3  1.Mária Dubovská

M35  16.Medard Féder str.                          M55 12.Medard Féder najst.

_______________________________________________________________________ 

1.6.2013.MSR stredné trate BB.

M12   3.Filip Dubovský                       W10   3.Zuzana Féderová

M14   1.Andrej Dubovský                    W12   2.Alžbeta Dubovská

         2.Medard Féder najml.                 K3    2.Mária Dubovská

M35  15.Medard Féder str.                  M55  20.Medard Féder najst.

_____________________________________________________________________  

26.5.2013.6.kolo SRJ.Orava

M14  2.Medard Féder najml.                         W10  Disq Zuzana Féderová

        4.Andrej Dubovský                              W12  1.Alžbeta Dubovská

M40  8.Medard Féder str.                               K3   5.Mária Dubovská

_____________________________________________________________________

25.5.2013.5.kolo SRJ Orava vekend.

W10 2.Zuzana Féderová                          W12  1.Alžbeta Dubovská

M14  4.Medard Féder najml.                     M40  9.Medard Féder str.

        7.Andrej Dubovský                           K3   3.Mária Dubovská

___________________________________________________________________

18.5.2013.Jarný elixír Kačín OR

W10  1.Zuzana Féderová                     W12  1.Alžbeta Dubovská

M14  1.Andrej Dubovský                      M19  11.Medard Féder str.

        2.Medard Féder najml.                 K3     4.Mária Dubovská

        4.Andrej Heriban

___________________________________________________________________

8.5.2013.Pohár oslobodenia mesta Pezinka OR.

M12   1.Andrej Heriban       M14 1.Medard Féder najml.

         2.Filip Dubovský               2.Andrej Dubovský

         7.Milan Demovič               4.Juraj Śiandor

W10  3.Zuzana Féderová     W12 1.Alžbeta Dubovská

W10R 4.Anička Demovičová      M19 11.Medard Féder str.

         5.Rebeka Demovičová

         6.Veronika Trubačová

         8.Natália Trubačová   

_____________________________________________________________________

28.4.2013 2.kolo SRJ v OC Rakúsko Dlhá trať

M14   3.Andrej Dubovský                 M40 21.Medard Féder str.

         5.Medard Féder najml             M60  9.Medard Féder najst.

____________________________________________________________________ 

 

27.4.2013 1.kolo SRJ v OC Rakúsko.šprint.

M14 3.Andrej Dubovský                     M40  19.Medard Féder str.

       5.Medard Féder najml.                M60  12.Medard Féder najst.

____________________________________________________________________

21.4.2013.4.kolo SRJ.Maďarsko Postas

M12 2.Medard Féder najml.        M40 25.Medard Féder str. 

M14 1.Andrej Dubovský             M60 26.Medard Féder najst. 

W12 25.Alžbeta Dubovská

_____________________________________________________________

20.4.2013.3.kolo SRJ. Maďarsko Postás šprint

M14 8.Medard Féder najml.        M40 17.Medard Féder str. 

       21.Andrej Dubovský            M60 26.Medard Féder najst.

W12  18.Alžbeta Dubovská

_____________________________________________________________________

14.4.2013.2.kolo SRJ.Dlhá trať Šajdíkové humence.

M12  23.Milan Demovič       M14 13.Andrej Dubovský 

        24.Filip Dubovský              Disq.Medard Féder najml.

W10  2.Zuzana Féderová    W21C 5.Mária Dubovská

W12  3.Alžbeta Dubovská    M40 Disq.Medard Féder str.

W60 18.Medard Féder najst.

_____________________________________________________________________

13.4.2013.1.kolo SRJ. šprint Bratislava centrum.

M12  21. Filip Dubovský            M14    10. Medard Féder najml.

        34. Milan Demovič                      27. Andrej Dubovský

W10 2. Zuzana Féderová           W21C   5. Mária Dubovská

W12 3. Alžbeta Dubovská          M40    25. Medard Féder str.

M60 18. Medard Féder najst. 

____________________________________________________________________

24.3.2013.Prvý jarný kufor 1.kolo OR.

W10      3.Zuzana Féderová

M12      4.Filip Dubovský

M14      1.Andrej Dubovský

            3.Medard Féder najml.

W14     3.Alžbeta Dubovská

M19    17.Medard Féder str.

M55     9.Medard Féder najst.

K3       2.Mária Dubovská

____________________________________________________________________________________ 

16.3.2013.Jozefovský motýlik 6 kolo ZL.

W10      1.Zuzana Féderová

M12       2.Filip Dubovský

             3.Milan Demovič

M14       1.Medard Féder najml.

             2.Andrej Dubovský

W14      2.Alžbeta Dubovská

M45     15.Roman Kučera

RD        5.Anička Demovičová

            7.Rebeka Demovičová

            8.Veronika Trubačová   

            9.Natália Trubačová

________________________________________________________________________________

23.2.2013.MMSR v LOB KT Častá.

M14           2.Andrej Dubovský

Open         2.Roman Kučera

_________________________________________________________________________

16.2.2013.Šenkvický Valentín 5.kolo ZL.

W10     1.Zuzana Féderová

M14     1.Medard Féder najml.

           3.Andrej Dubovský

W14     2.Alžbeta Duboská

M19    23.Medard Féder str.

M45    15.Roman Kučera

__________________________________________________________________________ 

10.2.2013.Valentínsky sporko 4.kolo ZL.

M10      3.Filip Dubovský

W10      8.Zuzana Féderová

M14      1.Andrej Dubovský

            2.Medard Féder najml.

W14     2.Alžbeta Dubovská

M19    25.Medard Féder str.  

M45    17.Roman Kučera

__________________________________________________________________________________

20.1.2013.Yeti zima 3 kolo ZL.

M14     1.miesto      Medard Féder najml.

M19    19.miesto     Medard Féder str.

W10    1.miesto      Zuzana Féderová 

________________________________________________________________________________

6.1.2013 Trojkrálové preteky 2.kolo ZL.

M10     3.miesto      Filip Dubovský

           6.miesto      Milan Demovič

M14     1.miesto      Medard Féder najml.

           2.miesto      Andrej Dubovský

M19    30.miesto     Medard Féder str.

W10     3.miesto     Zuzana Féderová

W14     2.miesto     Alžbeta Dubovská

W19     2.miesto     Bronislava Šímová

________________________________________________________________________________

6.1.2013 Beh sebaprekonávania Bratislava

Zuzana Féderová sa pravidelne zúčastňuje na detskom behu.

Medard Féder najml. svoju kategóriu vyhral a v celkovom pohári medzi 185 bežcami obsadil 4. miesto

9.12.2012 Mikulášske preteky 1.kolo ZL.

 

M10    1.miesto        Filip Dubovský

          8.miesto        Milan Demovič 

M14    1.miesto        Medard Féder najml.

M19   31.miesto       Medard Féder str.

W10    1.miesto       Zuzana Féderová

W14    3.miesto       Alžbeta Dubovská

W19    5.miesto       Bronislava Šímová

_______________________________________________________________________________   

Vyhodnotenie Slovenského pohára v OB 2012.

 

M12     1.miesto    Medard Féder najml.

W12     5.miesto    Alžbeta Dubovská

M14     3.miesto     Andrej Dubovský

W40     5.miesto    Bronislava Šímová

M60     9.miesto    Medard Féder najst.

V súťaži o pohár predsedu SZOŠ si žiaci vybojovali 3.miesto.  

_____________________________________________________________

4.11.2012.Beh sebaprekonávania Kuchajda

 

1.miesto      Medard Féder najml.                              8.miesto       Zuzana Féderová

________________________________________________________________________________

3.11.2012 Majstr.Západnej oblasti Cena Sporka.

 

K3    2. miesto        Medard Féder str.

W10  3.miesto        Zuzana Féderová

M14   1.miesto        Medard Féder najml.

_______________________________________________________________________________

20.a 21.10.2012 SPJ Jelení paroh a kravský roh.

K3       2. a 1. miesto         Medard Féder str.

           3. a 2. miesto         Mária Dubovská

M10     5. a 5. miesto         Filip Dubovský

W10     1. a 3. miesto         Zuzana Féderová

W12     2. a 4. miesto         Alžbeta Dubovská

M12     3. a 1. miesto         Medard Féder najml.

M14     2. a 1. miesto         Andrej Dubovský

M60     3. a 3. miesto         Medard Féder najs. 

________________________________________________________________________________

 

19.10.2012 3.a 4.kolo školskej ligy družstiev.Zvolen

 

šprint

kat.  MZ        3.miesto        Medard Féder

                    4.miesto        Andrej Dubovský 

1. miesto       v súťaží družstiev za 3. kolo 

voľný výber kontr.stan.

kat.  MZ         4. miesto      Andrej Dubovský

                     5. miesto      Medard Féder

1. miesto       v súťaži družstiev  za 4. kolo

V celkovom hodnotení za 4.kolá obsadili ako družstvo 2. miesto.

_____________________________________________________________________________

 

 

13.10.2012 Dunajská buzola Západná oblasť.

 

Jednotlivci

T1    1.miesto      Filip Dubovský

        5.miesto      Zuzana Féderová

T2    12.miesto     Alžbeta Dubovská

T3     7.miesto      Medard Féder najml.

         9.miesto      Medard Féder str.

        10.miesto     Andrej Dubovský 

Štafety

T        2. miesto     AŠK Pezinok (Andrej Dubovský, Medard Féder.) 

_______________________________________________________________________________________

7.10.2012.Makado 2012.bodované preteky dvojíc v CO.

Kategória RD čas.limit 180 min

3.miesto     Dubáci /Andrej + Miroslav Dubovský/

4.miesto     Pezinské medvede /Medard najml. + Medard str.Feder/

 

Konečné poradie Slovenského pohára v OC r.2012.

Konečný stav po 9.kolách:

M14       1.miesto Medard Féder  593,33 bodov

              2.miesto Andrej Dubovský 584,03 bodov

___________________________________________________________________

29.9.2012.MSR a SP v OC v šprinte Donovaly.

Slovenský pohár, dopoludnia šprint

M14     1.miesto    Medard Féder

           2.miesto    Andrej Dubovský

Slovenský pohár, popoludní stredná trať

           1.miesto    Andrej Dubovský

           2.miesto    Medard Féder

_______________________________________________________________________________

 

23.9.2012.MMSR v štafetách Baba.

M14     1.miesto AŠK Pezinok - Andrej Dubovský, Medard Féder./dvojčlenné /

_________________________________________________________________________________ 

22.9.2012. MMSR na dlhú trať a SP.Baba.

Verejné a rebríčkové preteky:

M10  2.miesto      Milan Demovič

        7.miesto      Filip Dubovský

W10  2.miesto     Zuzana Féderová

W12  1.miesto     Alžbeta Dubovská

MSR na dlhej trati:

M14   2.miesto    Andrej Dubovský

         4.miesto    Medard Féder

______________________________________________________________________________

   

19.9.2012.Trnavská 12-minútovka.

2.miesto  Medard Féder  2950m

_______________________________________________________________________________

15.9.2012.MSR v šprinte a SP. Martin.

Slovenský pohár:

M12      1.miesto        Medard Féder

MSR v šprinte:

M16     11. miesto      Andrej Dubovský

______________________________________________________________________________ 

2.9.2012.Beh sebaprekonávania Kuchajda

1. miesto Medard Féder

______________________________________________________________________________

5.8.2012. Beh sebaprekonávania Kuchajda

1.miesto Medard Féder.

_____________________________________________________________________________

 

22.7.2012. SP v OC Zebegény HUN.

dlhá trať

M14       1.miesto         Medard Féder najml.

             2.miesto         Andrej Dubovský

M40       2.miesto         Miroslav Dubovský

_____________________________________________________________________________ 

21.7.2012 SP v OC Zebegény HUN.

          stredná trať:                                                         šprint:

M14      1.miesto     Andrej Dubovský                             1.miesto      Medard Féder najml. 

            2.miesto     Medard Féder najml.                         2.miesto      Andrej Dubovský

M40      2.miesto     Miroslav Dubovský                            1.miesto      Miroslav Dubovský

M50      7.miesto     Medard Féder najst.                          7.miesto      Medard Féder najst.

___________________________________________________________________________  

 

12.- 15.7.2012 GPS Slovenska Košice.

Celkové výsledky po 4. etapách.

W10R       1.miesto       Zuzana Féderová        umiestenie v etapách 1.1.1.1.

M12          3.miesto       Medard Féder najml.    umiestenie v etapách 4.11.3.2.

M21C        nehod.         Medard Féder str.        umiestenie v etapách 2.3.6.0. zranenie nohy.

___________________________________________________________________________ 

23.6.2012 Malý Vazkárik oblastná liga.

T1       1.miesto          Filip Dubovský

T1R     3.miesto          Zuzana Féderová

         10.miesto          Milan Demovič

T2       4.miesto          Alžbeta Dubovská

T3       5.miesto          Mária Dubovská

         12.miesto          Medard Féder najml.

T5       5.miesto          Medard Féder str.

__________________________________________________________________________________   

17.6.2012. ČP a SP Jedovnice dlhá trať.

M14       4.miesto       Andrej Dubovský

             7.miesto       Medard Féder najml.

M21C    31.miesto       Medard Féder str.

            33.miesto       Miroslav Dubovský

_______________________________________________________________________________

16.6.2012.SP a ČP v OC Jedovnice stredná trať.

M14    3. miesto        Medard Féder najml.

          5.miesto         Andrej Dubovský

M21C  21.miesto       Medard Féder str.

          22.miesto       Miroslav Dubovský

_________________________________________________________________________________    

5. a 6.6.2012 Školské MS na Skalke

žiaci ZŠ    8.miesto         Andrej Dubovský

             23.miesto         Medard Féder najml.

štafety   8.miesto         v súťaži družstiev obsadili 3.miesto

_____________________________________________________________________________ 

2.6.2012. SPJ stredná trať a šprint Budmerice klasická trať Častá.

                                              1.E      2.E      3.E

R8            Zuzana Féderová       1.         1.        1.

                Anička Demovičová    3.         4.        4.

                Rebeka Demovičová   9.         8.        9.

M10          Milan Demovič            D         1.        1.

                Filip Dubovský                                 2.

M12          Medard Féder            1.         1.        1.

W12         Alžbeta Dubovská      2.         1.        5.

M14          Andrej Dubovský       3.         2.        2.

M21D        Medard Féder            3.         4.        4.

W40         Bronislava Šímová      3.         1.        2.

_______________________________________________________________________________

27.5.2012.JCR. oblastný rebríček.

T1/R            12.      miesto          Rebeka Demovičová

T1                1.       miesto          Milan Demovič

T2                1.       miesto          Medard Féder najml.

                    6.       miesto         Alžbeta Dubovská

T3                3.       miesto         Bronislava Šímova

T5                8.       miesto         Medard Féder str.

_____________________________________________________________________________  

20.5.2012.SRJ na stredných tratiach.

M12            5.      miesto         Medard Féder najml.

M14            2.      miesto         Andrej Dubovský

M21            5.      miesto         Medard Féder str.

_____________________________________________________________________________ 

19.5.2012.SRJ v OB na stredných tratiach.

M12         2.      miesto            Medard Féder najml.

M14         3.      miesto            Andrej Dubovský

M21         4.      miesto            Medard Féder str.

_____________________________________________________________________________

17.5.2012. Školské majstr. BSK v OB.

žiaci ZŠ       3.      miesto     Medard Féder najml.

                  5.      miesto     Andrej Dubovský

žiačky ZŠ    12.     miesto     Alžbeta Dubovská MS  

6.5.2012.SRJ. v OB na dlhých tratiach

M10     3.     miesto      Filip Dubovský

M12     3.     miesto      Medard Féder najml.

M14     2.     miesto      Andrej Dubovský

W12    4.     miesto      Alžbeta Dubovská

K3       1.     miesto      Medard Féder str.

____________________________________________________________________________  

5.5.2012.MMSR v OB na stredných tratiach SPJ.

M10        1.   miesto       Filip Dubovský

M12        2.   miesto       Medard Féder najml.

M14        1.   miesto       Andrej Dubovský

W12       4.   miesto       Alžbeta Dubovská

K3          1.   miesto       Medard Féder str.

_____________________________________________________________________________   

28.4.2012 vyhodnotenie Slovenského pohára v Orientačnej Cyklistike za rok 2011.

M14       1.    miesto    Andrej Dubovský

              2.    miesto    Medard Féder najml.

M50       6.    miesto    Medard Féder najst. 

_____________________________________________________ 

29.4.2012.MMSR v OC long - dlhá trať. SRJ

M14     1.      miesto      Medard Féder najml.

           2.      miesto      Andrej Dubovský

M21C   22.    miesto       Medard Féder str.

           26.    miesto       Miroslav Dubovský

M50     26.    miesto       Medard Féder

____________________________________________________________________________

28.4.2012. MMSR v OC midlle - klasická trať. SRJ

M14        1.     miesto      Andrej Dubovský

              4.     miesto      Medard Féder najml.

M21C     20.    miesto       Medard Féder str.

             26.    miesto       Miroslav Dubovský

M50       24.    miesto       Medard Féder najst.

_____________________________________________________________________________  

28.4.2012.Objavte les nad svojim sídliskom Sandberg.

T1R       4.    miesto     Zuzana Féderová

             5.    miesto    Anička Demovičová

             6.    miesto    Rebeka Demovičová

T1         2.    miesto     Milan Demovič

             3.    miesto     Filip Dubovský

T2         13.   miesto     Alžbeta Dubovská

 Verejnosť:

              1.   miesto      Mária Dubovská

              9.   miesto      Zuzana Féderová

             10.  miesto      Ľubica Demovičová

____________________________________________________________________________ 

28.4.2012.MTB maratón Sv.Jur.

Muži od 19 - do 39 r. na 44.km

                                                    54.    miesto    Daniel Kanka

____________________________________________________________________________

25.4.2012. Školské majstrovstvá okresu v OB.

žiaci   2.       miesto      Medard Féder najml.

         3.       miesto      Andrej Dubovský

         10.     miesto      Matúš Šimo

žiačky 13.     miesto      Zuzana Féderová

V družstvách žiakov zvíťazilo družstvo v zložení - Kebis, Féder, Dubovský, Gašparovič.

____________________________________________________________________________

22.4.2012.Cross Country Baba - Kamzík- MSR v lesnom behu.

26 km Juniori do 19r.   1.    miesto         Timotej Pažitný

_____________________________________________________________________________

 

22.4.2012.Pohár jarného blata.

T1    1.      miesto        Zuzana Féderová

        2.     miesto         Milan Demovič

        9.     miesto         Filip Dubovský

        18.    miesto        Natália Trubačová

        20.    miesto        Veronika Trubačová

        23.    miesto        Anička Demovičová

        25.    miesto        Peter Trubač

        27.    miesto        Rebeka Demovičová

T2     11.    miesto        Alžbeta Dubovská

T3      6.     miesto        Andrej Dubovský

T5     11.    miesto        Bronislava Šímová

         13.    miesto        Medard Féder

         21.    miesto        Roman Kučera

_____________________________________________________________________________  

  

15.4.2012 65.roč.Devín Bratislava.

Malý Devín 2600 m

Chlapci 11 - 12 r.  2.miesto Medard Féder najml.

Chlapci 13 - 15 r.  15.miesto Andrej Dubovský.

Rekreač. bež.        23.miesto Medard Féder str.

___________________________________________________________________________

14.4.2012. MTB uphil 2012

Muži od 19 -  4. Daniel Kanka.

______________________________________________________________________________

14.4.2012 Beh mesta Pezinok.

Deti s rodičmi: 8. Rebeka Demovičová

                    10. Natália Trubačová

Deti samost.:  8. Veronika Trubačová

                    12. Anička Demovičová

Najml. žiaci :    1. Medard Féder najml.

                      5. Matúš Šimo

                    15. Milan Demovič

Dorastenci:     1. Timotej Pažitný

_____________________________________________________________________________  

12.4.2012 Beh okolo Slovnaftu /cezpolák/

mladší žiaci 1500m :

2. Medard Féder najml.

3. Andrej Dubovský

____________________________________________________________________________

 

1.4.2012 Vyhodnotenie Slovenského pohára 2011 v Orientačnom behu.

 

Víťazom Slovenského pohára 2011 v kat M12  Andrej Dubovský

__________________________________________________

31.3.- 1.4.2012 CESOM 2012.

Hodnotenie po troch etapách súčtom časov

R8          4.miesto     Rebeka Demovičová

             5.miesto      Anička Demovičová

M10        7.miesto      Filip Dubovský

              8.miesto      Milan Demovič

M12        2.miesto      Medard Féder najml.

M14        4.miesto      Andrej Dubovský

M21D      4.miesto      Medard Féder str. 

W40 Dve etapy 2.a 4.miesto Bronislava Šímová /o 3 sekundy bola druhá/

M60  Dve etapy 9.a 9.miesto Medard Féder najst.

_________________________________________________________________            

25.3.2012. Prvý jarný kufor.

T1

2.    miesto              Filip Dubovský

T1R

3.    miesto              Anička Demovičová

5.    miesto              Zuzka Féderová

10.   miesto             Milan Demovič

T3

9.     miesto             Andrej Dubovský

18.   miesto             Medard Féder najst.

27.   miesto             Medard Féder najml.

T5

20.   miesto             Medard Féder str.

----------------------------------------------------------------------------------------------------              

 

4.3.2012 Beh sebaprekonávania Kuchajda.

D do 13r.   2.miesto  Medard Féder najml.   2.míle    13,27:40

Deti          4.miesto  Zuzana Féderová   218 m         1,15:87

M            36.miesto  Medard Féder str. 2. míle         16,12:05

----------------------------------------------------------------------------------------------------    

Konečné výsledky Zimnej ligy 2011/2012.

Naši najlepší:

M14           1.miesto         Medard Féder najml.

M14            2.miesto        Andrej Dubovský

W19            2.miesto        Bronislava Šímová

W14            3.miesto         Alžbeta Dubovská

W10            5.miesto         Anička Demovičová

M10             6.miesto         Milan Demovič

----------------------------------------------------------------------------------------------------

25.2.2012 Zimný Sporko. 5.kolo Zimnej ligy.

M10R          1.miesto              Milan Demovič

M14             1.miesto              Medard Féder najml.

M10R          2.miesto              Filip Dubovský

W10R          2.miesto             Zuzana Féderová

W14             2.miesto             Alžbeta Dubovská

M14             3.miesto             Andrej Dubovský

W19             4.miesto            Bronislava Šímová

M45            21.miesto           Medard Féder najst.

M19            25.miesto           Medard Féder str.

----------------------------------------------------------------------------------------------------  

11.2.2012. Limbašský Valentín . 4.kolo Zimnej ligy.

RD             1.miesto                  Milan Demovič

W14           1.miesto                  Alžbeta Dubovská

M14           1.miesto                  Andrej Dubovský

RD             5.miesto                 Zuzana Féderová

M14           7.miesto                  Medard Féder najml.

RD             8.miesto                 Filip Dubovský

W19          11.miesto                Bronislava Šímová

M19           19.miesto                Medard Féder str.

________________________________________________________________________________________

 

29.1.2012. YETI ZIMA CUP 3. kolo Zimnej ligy

M10             1.miesto               Milan Demovič

W10             1.miesto               Anička Demovičová

M14              2.miesto              Medard Féder najml.

W19             2.miesto              Bronislava Šímová

W10R          3.miesto              Zuzana Féderová

M14             8.miesto              Matúš Šimo

M45             9.miesto              Medard Féder najst.

M19           18.miesto              Medard Féder str.

________________________________________________________________________________________     

8.1.2012. Beh sebaprekonávania Kuchajda

D do 13r.       1. miesto        Medard Féder najml.  2.míle      13:59,93

Deti                6.miesto         Zuzana Féderová   218 m           1:14,90

M                  36.miesto         Medard Féder str.  2. míle          15:59,90

______________________________________________________________________________   

 

6.1.2012.Trolkrálové preteky. 2.kolo Zimnej ligy.

RD              1.miesto        Zuzana Féderová

M10            1.miesto        Matúš Šimo

W10           1.miesto        Alžbeta Dubovská 

M14            1.miesto        Andrej Dubovský

M10            2.miesto        Milan Demovič

W19            3.miesto        Bronislava Šímová

M14            5.miesto         Medard Féder najm.

M18            5.miesto         Timotej Pažitný

RD              7.miesto         Veronoka Trubačová

RD              10.miesto       Anička Féderová

RD              12.miesto       Rebeka Demovičová

M45             21.miesto      Medard Féder najst.

M19             25.miesto      Medard Féder str.

________________________________________________________________________________________ 

31.12.2011. Dolnoorešanský kros 40.r. 6.500m

Spolu sa zúčastnilo 110 bežcov .Výborne si počínali naši dvaja bežci Timotej Pažitný zvíťazil medzi juniormi a medzi mužmi skončil celkovo na 4. mieste časom 26:10 najmladší Medard Féder  iba 11.ročný skončil celkovo na 57.mieste časom 35:34 a jeho otec dobehol časom 39:37 na 80 mieste. 

_______________________________________________________________________________________ 

10.12.2011. Halová  5 - tka  Elán

Medard Féder najmladší sa zúčastnil Halovej  - 5 tky na tartane v hale Elán dosiahol výborný čas 21:21,8

________________________________________________________________________________________

3.12.2011. Mikulášske preteky 1.kolo Zimnej ligy.

W10           1.miesto            Alžbeta Dubovská   

M14           1.miesto            Medard Féder najml.

W19           2.miesto           Bronislava Šímová

RD             4.miesto           Zuzana Féderová

RD             6. miesto          Matúš Šimo

M19         22.miesto           Medard Féder str.

________________________________________________________________________________________          

TOPlist