Amatérsky športový klub Pezinok - Orientačné športy

 

Zoznam členov zaradených do Centra Talentovanej Mládeže na r. 2017.  

  1.  Členovia CTM pre rok 2017:

 

                1. Miriam Cidoríková           AŠK Pezinok                          1999               Medard Feder st.

               2. Magdaléna Hrabošová      Slávia Farmaceut                     2000               Ján Mižúr

               3. Dominic Ditri                    Klub OB Sokol Pezinok         2000                Michal Tomašovič

               4. Matej Cidorík                    AŠK Pezinok                          2000                Medard Féder st.

  5. Tobiáš Goldschmidt          TJ Rapid Bratislava                 2000               

  6. Tamara Miklušová             TJ Rapid Bratislava                 2002                Marián Mikluš  

  7. Dorota Šmelíková              TJ Rapid Bratislava                 2002                Marián Mikluš

  8. Andrej Dubovský                AŠK Pezinok                          1999                Medard Féder st.

  9. Tereza Miklušová               TJ Rapid Bratislava                 1999                Marián Mikluš

10. Tereza Šmelíková               TJ Rapid Bratislava                 1999                Juraj Šmelík

             11.  Medard Féder                     AŠK Pezinok                           2001               Medard Féder str.

             12.  Lucia Ondovčíková         Klub OB Sokol Pezinok             2000               Michal Tomašovič

             13.  Tibor Fedor                      Klub OB Sokol Pezinok             2003                 

             14.  Jakub Fraňo                     Klub OB Sokol Pezinok             2003                 

             15.  Matúš Šimo                      Klub OB Sokol Pezinok             2001                  

            16.  Havlíková Ema                 Klub OB Sokol Pezinok             2004

             17.  Filip Dubovský                AŠK Pezinok                              2002                 Medard Feder st.

             18.  Schenk Michal                  TJ Rapid Bratislava                    2002

             19.  Lucia Matejíčková            TJ Rapid Bratislava                    1998                

        

Orientační bežci na krosovom behu.

 

5.12.2015 sa konal 32.ročník Machulinskej dvadsiatky. Časť bežcov z AŠK Pezinok sa rozhodla spestriť si tréningové kilometre na tomto podujatí.

Na 20km nastúpil Jozef Šimo st. v kat. 40 – 49 r a časom 1:30:46 obsadil 10. miesto nováčik bežec Miroslav Dubovský v tej istej kat sa umiestnil na 18 mieste.

Nalepšie boli zastúpený naši dorastenci keď na 6 km nastúpili traja 3. miesto si vybojoval časom  22:47 Juraj Šiandor, na 4. mieste sa umiestnil časom 24:08 Andrej Dubovský a Šimo Jozef ml. obsadil 7. miesto časom 31:03.

Bolo to príjemným spestrením zimnej prípravy 

____________________________________________________________________________

 

 

12.4.2012 - Beh okolo Slovnaftu

Zúčastnili sme sa pretekov Majstrovstvá Bratislavy v cezpoľnom behu, ktoré sa konali v rámci Behu okolo Slovnaftu. Pretekali Medard Féder nml. a Andrej Dubovský. Medard Féder sa na 1500 m trati (GPS nám namerala rovné 2 kilometre.) umiestnil na druhom mieste a Andrej Dubovský na treťom.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist